neděle 8. února 2015

Jsem tu zas

Nikomu jsem nechyběl, včetně sebe, ale tak přece jen, proč by to tu musel někdo číst na to, abych si sem mohl jen tak něco psát.

Za tu dobu co jsem tu nebyl se stala spousta věcí, včetně jednoho šaškoprezidenta a aktuálně mého nepříliš potěšujícího průjmu, kterýžto bude zřejmě součástí nějaké střevní chřipky či co.

Ale dost bylo toho, co bylo. Rozhodl jsem se, že budu řešit co bude. A vzhledem k stále určitému přebytku volného času ( kecám, času není naopak nikdy dost ) jsem si usmyslel, že se pustím do vícero možných projektů. Trochu i proto, že si říkám, že v některých případech tu možná něco takového i chybí. Prozatím první vlaštovkou, kterážto je spíš tak pro moji zábavu a rozbystření mysli, se stala každodenní básnička vytvořená a publikovaná na mojem Twitteru, který aktuálně taky nikdo nečte. :0) Další marné snahy o zaujetí čtenářské a kdo ví, možná nedejbože i posluchačské či divácké pozornosti budou pravděpodobně brzy následovat. Toliko můj dnešní blogovýplod, ke kterému pořád tuším jdou přidávat komentáře, ale nevím to jistě, nikdo mi žádný zatím nenapsal. :0P

Žádné komentáře:

Okomentovat